firtech

Węże przemysłowe

Szeroka gama najwyższej jakości węży przemysłowych znajdujących się w ofercie naszej firmy FIRTECH zadowoli nawet wymagających klientów. Jesteśmy certyfikowanym dystrybutorem marki Parker Hannifin, gwarantując Państwu dostęp do produktów Parker w pełnej gamie modeli oraz w przystępnych cenach.

 

Nasz asortyment obejmuje między innymi węże przeznaczone do powietrza, wody, gorącej wody i pary, węże gazowe, do oleju, paliwa, żywności i napojów, chemikaliów, materiałów sypkich, dla branży motoryzacyjnej i łodzi. Sprzedajemy również węże przemysłowe uniwersalne, węże hydrauliczne, węże gaśnicze, złącza i szybkozłącza przemysłowe. To wykonane z wysokiej jakości materiałów elementy, by zapewniać wytrzymałość i sprawność w procesach technologicznych.  Wszystkie węże znajdujące się w naszej ofercie spełniają normy i wymagania odpowiednie do ich przeznaczenia.

 

Zakuwamy węze hydrauliczne.

 

W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszą ofertą jesteśmy do Państwa dyspozycji. Pomożemy w dobraniu odpowiednich elementów zgodnie z Państwa wymaganiami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!